Pomoc drogowa Janki i okolicezadzwoń

O firmie

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie realizacji usług obejmujących szeroko pojętą pomoc drogową. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem pozwalającym na holowanie samochodów osobowych, terenowych, dostawczych oraz innych maszyn. Dzięki temu jesteśmy w stanie w sposób skuteczny zabezpieczać miejsca zdarzeń drogowych i usuwać ich skutki, które mogą powodować zagrożenie na drogach.
Oferta naszej firmy obejmuje również profesjonalne naprawy powypadkowe różnych rodzajów pojazdów. Oferujemy naprawy blacharskie, lakiernicze oraz wiele innych rodzajów usług, dzięki którym przywrócona zostaje sprawność pojazdu oraz jego niezawodne działanie. Radzimy sobie z różnymi, nawet pozornie skomplikowanymi naprawami, które wykonujemy szybko, ale z zachowaniem dokładności.
W skład naszej oferty wchodzi również możliwość wynajmu miejsca na parkingu strzeżonym. Jest to doskonałe miejsce do zabezpieczenia aut po wypadkach, a także idealne miejsce do parkowania dla osób, którym zależy na zapewnieniu bezpieczeństwa i ochrony pojazdu przed kradzieżą.
Współpracujemy z wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi, a także oferujemy pełne ubezpieczenie transportowanych przez nas samochodów, a także maszyn. Warto dodać, że oferta naszej firmy jest kierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak również do przedsiębiorstw.

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jego dostępności oraz statystyk ruchu na stronie. Klikając "Zgadzam się" potwierdzasz, że Twoja przeglądarka jest ustawiona według Twoich preferencji.

Polityka prywatności
Nie zgadzam się

Siedziba:

Al. Krakowska 54, Warszawa

Telefon kontaktowy

732 997 112Wykonanie: SuperMechanik.pl